Rólunk

Iskolánkban a házi kedvencek számára kínálunk foglalkozásokat és képzéseket. A hobbi kutyák képzésénél klikkert, pozitív megerősítést használunk, hisszük, hogy ez a módszer a legjobb mind a kutyának mind a gazdinak. Minden foglalkozásunk során póráz nélkül dolgoznak a kutyusok, emellett játékos feladatokkal folyamatosan erősítjük a kötődést a kutya és a gazda között. Nálunk nemcsak a kutya tanul, célunk, hogy ne csak az iskola területén, hanem otthon, városi környezetben, vagy nyaralás alatt is harmonikus együttélés alakuljon ki a család és a kedvence között. Ehhez mutatjuk meg a fejlődési irányt a gazdik számára.

Oktatóink és segédeink sokéves kutyás tapasztalattal rendelkeznek, így garantáljuk a játékos, felszabadult, ugyanakkor hatékony légkört a tanuláshoz, kutyás sportokhoz, játékhoz.

A problémás, mentett kutyák számára ajánljuk szocializációs foglalkozásunkat, ahol több éves tapasztalattal rendelkező oktató segítségével és irányításával végig vezetjük a gazdikat azon az úton, melynek végére jobban meg fogják érteni a kutya kommunikációját és a problémás viselkedés átalakul mind a kutya, mind a gazdi számára elfogadhatóvá.

Várjuk Önöket:

- ha még nincs kutyusuk, de szeretnének, viszont kérdések merültek fel a kutyatartással, fajtákkal, anyagiakkal kapcsolatban

- ha pici babakutyával gazdagodott a család, és már elmúlt három hónapos, várjuk szeretettel aktív kutyaóvodánkban!

- ha kezd kamaszodni "az a fránya eb" és szeretnék megnevelni, alapfokú tanfolyamunkon hasznos tudást kaphatnak a városi kutyás lét minden részéhez.

- ha megvannak az alapok, de szeretnék kutyájukat lemozgatni, hasznos közös időtöltést keresnek, javasoljuk Trükktanfolyamunkat, Agility, Hoopers óráinkat.

- ha a Kutyafitnesz órákon a kutyák izomzatát, állóképességét szeretnék növelni, betegségmegelőzési vagy akár rehabilitációs céllal!

Várjuk Önöket szeretettel foglalkozásainkon!

Amennyiben kérdésük, kérésük lenne, forduljanak hozzánk bizalommal bármelyik elérhetőségünkön.

JóKutya Iskola csapata